Promocja Fundacji

Możesz pomóc w zapewnieniu nagłośnienia fundacji w mediach, udostępnić przestrzeń reklamową, zamieścić link do strony fundacji, podjąć się produkcji materiałów promocyjnych lub zamieścić logo czy inną promocję fundacji na jakichkolwiek nośnikach reklamy. Możesz także zostać ambasadorem Fundacji propagując wiedzę o niej i o problematyce osób niepełnosprawnych w swoim środowisku czy wśród wpływowych osób i instytucji oraz zabiegając o wsparcie dla jej celów , a także inicjując kontakty z organizacjami i osobami posiadającymi doświadczenie i skutecznie prowadzącymi działalność pokrewną do profilu Fundacji. Jeżeli chciałbyś się zaangażować w tej dziedzinie, proszę zgłoś swoją pomoc przez formularz kontaktowy.

Chcesz umieścić na własnej stronie internetowej nasz banner wraz z linkiem do naszej strony? Wystarczy, że wklejsz kod wybranego banera w odpowiednie miejsce na swojej stronie:

Baner statyczny duzy 648x60px

[Fundacja
SALUS]

Zaznacz poniższy kod HTML i wklej na swoja stronę:
Baner statyczny standard 468x60px

[Fundacja
SALUS]

Zaznacz poniższy kod HTML i wklej na swoja stronę:

Dziękujemy!