KRONIKA

4 luty 2000 r.
Ustanowienie fundacji przez fundatorów: Elżbietę Ziober i Władysława Sytniewskiego aktem notarialnym Repertorium „A” Nr 617/2000 sporządzonym przez notariusza Elżbietę Jańczyk, prowadzącą Kancelarię Notarialną w Kętrzynie przy ul. Plac Grunwaldzki 1.

1 czerwiec 2000 r.
Wpis do Rejestru Fundacji w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy

18 lipiec 2001 r.
Rejestracja Fundacji w Krajowym Rejestrze Sądowym

10 październik 2001 r.
Uchwała Rady Fundatorów w sprawie bezterminowego zawieszenia działalności fundacji.

1 luty 2007 r.
Uchwała Rady Fundatorów w sprawie wznowienia działalności Fundacji

1-4 maja 2007 r.
Majówka w siedzibie Fundacji - miejsca planowanej budowy Fundacyjnego Domu Opieki i ośrodka rehabilitacyjnego.
Rozmawialiśmy o włączeniu nowych członków w skład Rady Fundacji.
Dopracowaliśmy szczegóły publikacji na stronie Fundacji, ustalaliśmy schemat fundacyjnej strony internetowej, szczegóły jej administrowania oraz publikacji – kronika, forum oraz moderacja. Dyskutowaliśmy nad planem i kierunkami pozyskiwania środków finansowych i niematerialnych dla fundacji.

6 maja 2007 r.
Uchwały Rady Fundatorów w sprawach:

1. przyjęcia rezygnacji Władysława Sytniewskiego z funkcji prezesa zarządu, przywrócenia członkostwa w Radzie Fundatorów i ustanowienia Przewodniczącym Rady Fundatorów.
2. dokonania zmian w Statucie Fundacji, mających na celu dostosowanie statutu do wymogów Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku - o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2003 roku, Nr 96, poz.873 z póĄniejszymi zmianami).

16 maja 2007 r.
Uchwały Rady Fundatorów w sprawach:

1. uchwalenia zmian w Statucie Fundacji mających na celu dostosowanie go do wymogów Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku - o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
2. zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2006 r.
3. powołania Elżbiety Ziober na stanowisko Prezesa Zarządu.
4. włączenia w skład Rady Fundatorów nowych członków: Grażyny Burłuckiej, Wojciecha Oniszka i Katarzyny Ziober